Wydarzenie pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni, Prezydenta Miasta Wejherowa oraz Burmistrza Rumi, dedykowane wszystkim poszukującym własnego lokum oraz okazji inwestycyjnych w Gdyni, “Małym Trójmieście Kaszubskim” i okolicach. Oferty finansowania, aranżacji wnętrz, porady prawne oraz wiele innych. Stałym elementem wydarzenia są debaty, wykłady i seminaria, poświęcone szeroko rozumianemu mieszkalnictwu.

Mieszkaniowe Targi Gdynia ARENA dają możliwość: porównania ofert nieruchomości, poszerzenia fachowej wiedzy, poznania dewelopera, negocjowania cen a nawet wirtualnego spaceru po wybranych mieszkaniach. Wszystko to, w jednym miejscu i w jednym czasie.

Tematyka prelekcji targowych:

Mieszkaniowe Targi  GDYNIA ARENA, ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

ZAPRASZAMY!4-5 WRZEŚNIA

w sobotę  od 10 do 17w niedzielę  od 10 do 16

Wstęp na wydarzeniei parking przed halą  jest bezpłatny.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Wejherowa, Burmistrz Rumi

Patronat medialny: trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki

Patronat merytoryczny: SPPON, Phinance, Ekodeweloper, Stilo Energy, 3D Estate

W przypadku obostrzeń uniemożliwiających organizację targów w podanym terminie, organizator wyznaczy nowy termin i poinformuje o nim bezzwłocznie na stronie www.mieszkaniowetargi.pl.

Informujemy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, impreza będzie organizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID 19, obowiązującymi w terminie imprezy.

W zależności od sytuacji i obowiązujących wytycznych, możliwy jest wymóg zasłaniania twarzy, dezynfekcji rąk, wprowadzenie limitu osób przebywających w jednym czasie na terenie imprezy, celem zapewnienia właściwego dystansu, pomiar temperatury, ewidencja dla celów GIS, itp. Aktualne wytyczne dotyczące organizacji targów https://www.gov.pl/web/rozwoj/targi