Wydarzenie pod Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka, dedykowane wszystkim poszukującym mieszkań i domów w Gdyni i jej okolicach.

Bogata oferta wystawców budujących w centrum, dzielnicach ościennych oraz miejscowościach wokół  Gdyni, w tym w "Małym Trójmieście Kaszubskim".
Propozycje dla poszukujących własnego lokum oraz okazji inwestycyjnych.
Oferty finansowe, aranżacji wnętrz, porady inwestycyjne i prawne oraz wiele innych.

Targi mieszkaniowe GDYNIA ARENA
Zapraszamy !

Targi mieszkaniowe to skuteczna forma wzajemnego dotarcia i komunikacji pomiędzy sprzedającymi a osobami aktualnie zainteresowanymi zakupem nieruchomości.
Sprzedający mają możliwość zaprezentowania swoich ofert szerokiemu gronu odbiorców oraz promocji marki. Kupujący mają możliwość uzyskania informacji na temat interesujących ich inwestycji, bezpośrednich rozmów oraz negocjacji cenowych.
W targach biorą udział również instytucje finansowe, dzięki którym Kupujący mogą sfinansować swoje zakupy.
Wszystko to w jednym miejscu i w jednym czasie.


Informujemy, że  w  trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, impreza będzie organizowana zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się  COVID 19, obowiązującymi w terminie imprezy.

W zależności od sytuacji i obowiązujących wytycznych, możliwy jest wymóg zasłaniania twarzy, dezynfekcji rąk, wprowadzenie limitu osób przebywających w jednym czasie na terenie imprezy, celem zapewnienia właściwego dystansu, pomiar temperatury, ewidencja dla celów GIS, itp. Aktualne wytyczne dotyczące organizacji targów https://www.gov.pl/web/rozwoj/targi